Tekneniz İçin
Yeniden Doğuş

Neden Doğuş Marine Services

Deneyim Doğuş Otomotiv satış sonrası hizmetler tarafında 25 yılı aşan tecrübeye sahip. Bugüne kadar otomotiv endüstrisinde uluslararası anlamda kabul görmüş birçok organizasyonda, uygulama ve hizmetlerimizle başarılar kazandık. Şimdi kurum kültürümüzü, değerlerimizi ve disiplinimizi farklı bir alana entegre ederek uzman ekibimiz ve kadromuzla denizcilik sektöründe de kuralları belirleyen kalıcı bir oyuncu olmayı hedefliyoruz.
D-Expert İkinci el tekneniz için gerekli sörvey ve teknik servis hizmetleri D-Expert işbirliği ile gerçekleştirilecek. Sörvey için gerekli tüm işlemler bizim tarafımızdan tamamlanacaktır.
İkinci El Sigortası İkinci el tekne alım satım yapmak isteyen müşterilerimiz için tekne sigortası hizmetlerimiz bulunmaktadır.
İkinci El Yat Ve Tekne İlanları

Denizcilik sektöründe kuralları değiştirmeye geldik. DMS olarak D-Expert Hizmetimiz Ve İkinci El Sigorta Hizmetimiz ile satılık ikinci el tekne ve motor yat modellerine sahip olan müşterilerimiz için üst düzey bir hizmet sunuyoruz. Satılık ikinci el yat ve teknelerin tüm kontrollerini titiz bir şekilde tamamladıktan sonra müşterilerimize sunuyoruz. İkinci el tekne ve motor yat almak ya da satmak isteyen müştelerimize alım ve satım süreçinin başından sonuna kadar DMS kalitesini ve güvencesini hissetirmeye özen gösteriyoruz.