Kurumsal

Doğuş Marine Services olarak yat sahiplerine ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sağlayarak ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda

Gücünü Doğuş Otomotiv’in bilgi, birikim ve tecrübesinden alan Doğuş Marine Services, denizcilik sektöründe Satış Sonrası Hizmetler ve Yedek Parça alanında kurumsal bir yapı oluşturmak ve sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla 2021 yılında kurulmuştur. Göcek Marina ve Didim Marina’daki merkezinde uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile tüm yat markalarının periyodik bakım, servis, tekne onarım işlemlerinin yanı sıra sigorta, ikinci el ve deniz asistans hizmetlerinde yepyeni bir müşteri deneyimi sunmaktadır. 

Doğuş Otomotiv’de edindiğimiz kurum kültürümüzü, değerlerimizi ve disiplinimizi denizcilik sektörüne entegre ederek bu sektörde de kuralları belirleyen kalıcı bir oyuncu olmayı hedefliyoruz.

Amacımız beklentilerinin ötesinde hizmet anlayışı ile tekne sahiplerinin deniz keyfini kesintisiz yaşamalarını sağlamak.

Göcek ve Didim’de bulunan operasyon ve müşteri irtibat ofisimizde faaliyet göstermekteyiz. 7/24 hizmet veren acil yol yardım araçlarımız ve deniz asistans botumuzla, bölgede bakım ve onarım ihtiyaçlarını da çözüme ulaştırıyoruz. Çok yakında prestijli markaları da çatımızın altında konumlandırmak için güçlü adımlar atıyoruz.