Hizmetlerimiz

Teknik Servis Hizmetleri

image-content

Teknenin güzel görünüme sahip olabilmesi ve bu görünümü uzun vadede koruyabilmesi için, kullanılan boyanın kalitesi, cinsi, uygulama şekli ve uygulamayı yapan ekibin yetkinliği büyük önem taşımaktadır.

“O’nun güzelliği Doğuş’tan gelir” sloganımızla Doğuş Marine Services profesyonel ekibi olarak lokal ya da komple tekne boyama işlemlerinde yaptığımız titiz çalışmalarda, teknenizin ilk günkü mükemmelliği korumasını hedefliyoruz.

Deniz canlılarının etkisi, yanlış ürünlerle yıkama işlemleri, U.V ışınları ve tuzlu suya maruz kalma teknede kolaylıkla deforme oluşturabilmektedir. Görünümü güzelleştirebilmek için boya uygulamalarına ek olarak Pasta/Cila uygulamaları da yüksek verim elde edebilmek için oldukça önemlidir. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla boyaya zarar vermeden teknenizi, kış mevsiminin ve diğer tüm etkenlerin kirinden arındırıyor, anti korozyon içerikli uygulamalarımızla güneş ve maviliğin parıltısının keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz.

Teknesine ikinci baharı yaşatmak isteyenlerle bir araya geliyor, uzman ekibimizin incelemeleri doğrultusunda her türlü onarım, bakım fonksiyonlarını yerine getirerek yeniden denizle buluşturuyoruz.

Refit işlemleri ile ilgili hazırladığımız kapsamlı rapor doğrultusunda isteklerinize anında cevap veriyor, memnuniyetinizi ön planda tutarak proje süresince sizinle düzenli irtibatta kalıyoruz.

Doğuş Marine Services olarak mekanik bakım ve onarım işlemleri için olan tüm ihtiyaçlarınızı deneyimli, titiz ve özverili ekibimizle en yüksek standartlarda karşılıyoruz. Makine ve yardımcı elemanlarının kontrolü sezona hazırlık sağladığı gibi sağlam ve çalışır halde olmaları sezonu keyifle geçirebilmenizi sağlayacaktır.

Teknenizin ihtiyacı olan tüm tik, ahşap işlemleri ve mobilya onarımlarında alanında uzman ekibimiz bölgeye en uygun teknik ve ekipmanlarıyla beklentilerinizin ötesinde hizmet sunmayı amaçlar.

Teknenizin ışıl ışıl görünmesi için teknenizde bulunan krom ve metal yüzeylerin bakımı ve gerekli onarımları deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Teknenin tüm elektrik/elektronik devrelerinin düzenli kontrolü, bakımı olası arıza durumlarına karşı önem arz eder. Bakım işlemleri ve yaşanılan arıza durumunun kontrolü uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Teknenizde size özel tasarlanmış ses, müzik ve internet sistemleri ile eğlenceli ve keyifli anlarınızı daha da artırmayı amaçlıyoruz.